Smart Photo Import 2.3.0 + Portable مدیریت حرفه ای تصاویر

مجموعه: نرم افزار
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • Smart Photo Import 2.3.0 + Portable مدیریت حرفه ای تصاویر
 •  

  Smart Photo Import 2.3.0 + Portable مدیریت حرفه ای تصاویر

  Smart Photo Import نرم افزار مفیدی است که به شما کمک می کند تا برای نمایش صحیح عکس های دیجیتال خود، آنها را در کامپیوتر شما بایگانی کند. هدف اصلی این نرم افزار وارد کردن عکس از دوربین دیجیتال شما یا هر دستگاه دیگر رسانه ها (مانند فلش کارت های حافظه و غیره) و سازماندهی آنها به صورت خودکار در پوشه های موجود در کامپیوتر می باشد. در این روش نیازی نیست تا عکس های دیجیتال خود را بطور کامل سازماندهی کنید، در صورتی که می خواهید به کارهای دیگرتان برسید، می توانید باقی کار را بعدا ادامه دهید تا مجموعه عکس شما همیشه در شکل ایده آل باشد. Smart Import ابزار مناسبی برای هر شخصی که با تصاویر زیادی سر و کار دارد مانند عکاس ها. به کم این نرم افزار می توانید افزودنی های آزمایشی از تاریخ ورود خود را تغییر نام دهید و آنها را طبق خواسته خود در آورید.
  به کمک این نرم افزار می توانید عکس ها را از روی حافظه دوربین دیجیتال یا هارد خود در این نرم افزار ببینید. Smart Imports قابلیت نمایش بیش از صد فرمت عکس را دارد و از بیش از هفتاد نوع دوربین دیجیتال پشتیبانی می کند. قابل ذکر است که این نرم افزار از سرعت قابل قبولی برخوردار بوده و از نسخه های مختلف ویندوز پشتیبانی می کند.
  قابلیت های نرم افزار Smart Photo Import :

  • انتقال آسان عکس ها از دوربین های دیجیتال به کامپیوتر
  • تغییر نام و دسته بندی تصاویر از دوربین های دیجیتال، کارت های حافظه و …
  • قابلیت نمایش بیش از ۱۰۰ فرمت تصویری و پشتیبانی از ۷۰ نوع دوربین دیجیتال
  • وارد کردن و دسته بندی تصاویر در پوشه های مختلف
  • کنترل کامل بر روی عکس ها و اطلاعات آن ها
  • و …

  دانلود با لینک مستقیم و حجم 6 مگابایت به همراه keygen

  لینک کمکی ( Mirror Link )

  لینک کمکی ( Multi Mirror Link )

  سایـت سـازنــده

  Smart Photo Import 2.3.0 + Portable مدیریت حرفه ای تصاویر  ( 4.2/5 )

  تصویری از محیط نرم افزار

  پسورد فایل فشرده : soft98.ir ( پسورد را تایپ کنید )

     عضویت در خبرنامه سایت

  http://soft98.ir/software/pic-tools/980-smart-photo-import.html

  کلمات کلیدی : ( ('','','') () (مانند ) ) ?سایـت آزمایشی آسان آل آن آنها آوریدبه ابزار ادامه از است اصلی اطلاعات افزار افزار پسورد افزودنی امتیاز انتقال ایده این با باشد باقی بایگانی ببینید بر برای برخوردار برسید، بطور بعدا بندی به بوده بیش تا تاریخ تایپ تصاویر تصویری تغییر توانید توسط حافظه حجم خبرنامه خواسته خواهید خود خود، خودکار دارد دانلود در دسته دستگاه دهید دوربین دیجیتال دیجیتال، دیجیتالوارد دیگر دیگرتان ذکر را رسانه روش روی زیادی سازماندهی سایت سر سرعت سـازنــده شخصی شده شما شکل صحیح صد صورت صورتی طبق عضویت عکاس عکس غیره) فایل فرمت فشرده فلش قابل قابلیت قبولی لینک مانند مجموعه محیط مختلف مختلفکنترل مستقیم مفیدی مناسبی موجود مگابایت می نام نرم نسخه نمایش نوع نیازی نیست ها هارد هاو های هدف هر هفتاد همراه همیشه و وارد ورود ویندوز پسورد پشتیبانی پوشه کار کاربران کارت کارهای کامل کامپیوتر کامپیوترتغییر کردن کسب کم کمک کمکی کند کندقابلیت کنید کنید، که یا

   

  

  دانلود تمامی فرمولهای فیزیک

  پوست پرتقال

  آموزش بالا بردن سرعت دانلود شبانه

  اخبار تکنولوژی

  مرسدس بنز

 • دانلود نرم افزار
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :