Password Depot Professional 9.1.8 مدیریت پسورد در ویندوز

مجموعه: نرم افزار
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • Password Depot Professional 9.1.8 مدیریت پسورد در ویندوز
 •  

  Password Depot Professional 9.1.8 مدیریت پسورد در ویندوزPassword Depot ابزای قدرتمند جهت حفاظت از پسوردهای محرمانه و مهم از دسترسی خارجی می باشد.به وسیله این نرم افزار می توانید به راحتی بر روی پوشه های شخصی خود رمز بگذارید. این نرم افزار از الگوریتم ها امنیتی بسیار حرفه ای استفاده می کند که در نوع خود بی نظیر است.
  این نرم افزار کلیه اطلاعات ورودی را ( پسورد ها و … ) به صورت دوبل رمزگذاری می کند تا کشف رمز مشکل تر و غیر ممکن شود. این نرم افزار شامل ابزاری برای ساخت پسورد هست و می توانید به کمک آن پسوردهایی غیر قابل حدس زدن یا کرک شدن ( به روش دیکشنری و … ) بسازید و مورد استفاده قرار دهید. به عنوان مثال پسوردی شبیه “sweetheart” یا  “John” در عرض چند دقیقه یا ساعت کشف می شود اما کشف رمز اطلاعاتی که از پسوردی شبیه به “g//:1bmV5T$x_sb}8T4@CN/A:yCwe-k)mUpHiJu:0md7p@<i?” استفاده می کنند و با کمک یک کامپیوتر با پردازنده 1-GHz-Pentium چیزی نزدیک به 307 سال طول می کشد.

  دانلود با لینک مستقیم با حجم 43 مگابایت به همراه Patch

  لینک کمکی ( Mirror Link )

  لینک کمکی ( Multi Mirror Link )

  توضیحــات بیشتـــر

  تغییرات این نسخه

  سایـت سـازنــده

  Password Depot Professional 9.1.8 مدیریت پسورد در ویندوز  ( 4.2/5 )

  تصویری از محیط نرم افزار

  تصویری از محیط کرک شده نرم افزار

  برای مشاهده این قسمت باید در سایت عضو باشید

  پسورد فایل فشرده : soft98.ir ( پسورد را تایپ کنید )

     عضویت در خبرنامه سایت

  http://soft98.ir/software/password/457-password-depot.html

  کلمات کلیدی : توضیحــات ( ('','','') () ) ) ?تغییرات ?سایـت }@)@? آن ابزاری ابزای از است استفاده اطلاعات اطلاعاتی افزار افزار افزاربرای الگوریتم اما امتیاز امنیتی ای این با باشدبه باشید پسورد باید بر برای بسازید بسیار به بگذارید بی بیشتـــر تا تایپ تر تصویری توانید توسط جهت حجم حدس حرفه حفاظت خارجی خبرنامه خود دانلود در دسترسی دقیقه دهید دوبل دیکشنری را راحتی رمز رمزگذاری روش روی زدن ساخت ساعت سال سایت سـازنــده شامل شبیه شخصی شدن شده شود صورت طول عرض عضو عضویت عنوان غیر فایل فشرده قابل قدرتمند قرار قسمت لینک مثال محرمانه محیط مستقیم مشاهده مشکل ممکن مهم مورد مگابایت می نرم نزدیک نسخه نظیر نوع ها های هست همراه و ورودی وسیله پردازنده پسورد پسوردهای پسوردهایی پسوردی پوشه چند چیزی کاربران کامپیوتر کرک کسب کشد کشف کلیه کمک کمکی کند کنند کنید که یا یک

   

  

  دانلود برنامه Telegram

  عکس های خنده دار

  مدل مبلمان های شیک

  اس ام اس عاشقانه انتظار

  طرز تهیه چیپس خانگی

 • دانلود نرم افزار
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :