MKVToolnix 9.7.1 + Portable ترکیب و ادغام فیلم، صدا و زیرنویس با یکدیگر

مجموعه: نرم افزار
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • MKVToolnix 9.7.1 + Portable ترکیب و ادغام فیلم، صدا و زیرنویس با یکدیگر
 •  

  MKVToolnix 9.7.1 + Portable ترکیب و ادغام فیلم، صدا و زیرنویس با یکدیگرMKVToolnix فرمت MKV یکی از فرمت های محبوب برای فایل های ویدئویی بوده که امکان نگهداری تعداد نامحدودی از ویدیو، صدا و زیرنویس را در قالب یک فایل دارد. چنانچه بخواهید Trackهای ویدئو، صدا و یا زیرنویس یک فایل با فرمت MKV را حذف یا به آن اضافه کنید، یا حتی بخواهید یک فایل جدید بر اساس فایل های ویدئویی با فرمت های MP4٬ AVI یا زیرنویس SRT٬ SUB و … داشته باشید، میتوانید از این نرم افزار استفاده کنید. با استفاده از این نرم افزار که از سافت 98 دانلود میکنید قادرید فایل زیرنویس با فرمت SRT را با فیلم مورد نظر و با فرمت MKV ادغام کنید تا در هنگام جابه جایی و یا پخش فیلم به راحتی و با کلیک بر روی فایل ویدیویی فیلم با زیرنویس پخش شود. سرعت بالا و انجام عملیات ترکیب بدون افت کیفیت از ویژگی های این نرم افزار به شمار میروند .

  توضیحات نحوه ی کار با نرم افزار :
   
  پس از نصب و اجرای نرم افزار در قسمت Input Files فایل ویدیویی و فایل صوتی و همچنین فایل زیرنویس فیلم را اضافه کنید. اکنون در قسمت Tracks, Chapters and tags می توانید زیرنویس، فایل صوتی و فایل ویدیوی فیلم را مشاهده کنید. با فشردن کلیدهای UP و Down اولویت پخش صوت و زیرنویس را تعیین کنید .
   
  توجه داشته باشید در صورتی که چند زبان و چند زیر نویس در اینجا وارد کنید هر زمان از طریق ویدیو پلیر می توانید دوبله را تغییر و زیر نویس را عوض کنید .

  حال تنها کاری که نیاز است انجام دهید فشردن کلید Start Muxing است تا فایل ها در مدت زمان کوتاهی برابر چند ثانیه با یکدیگر ادقام شوند و پس از آن فایل آماده و در اختیار شما قرار داده شود .

  دانلود نسخه 32 بیتی با لینک مستقیم و حجم 14 مگابایت ( رایگان )

  دانلود نسخه 64 بیتی با لینک مستقیم و حجم 14 مگابایت ( رایگان )

  لینک کمکی ( Mirror Link )

  نسخه بدون نیاز به نصب ( Portable )

  دانلود با لینک مستقیم

  آموزش ها

  آموزش طریقه هماهنگ کردن صدا با فیلم

  توضیحــات بیشتـــر

  تغییرات این نسخه

  مطرح کردن سوالات و مشکلات در مورد این پست در انجمن

  سایـت سـازنــده

  MKVToolnix 9.7.1 + Portable ترکیب و ادغام فیلم، صدا و زیرنویس با یکدیگر  ( 4.2/5 )

  تصویری از محیط نرم افزار

  پسورد فایل فشرده : soft98.ir ( پسورد را تایپ کنید )

     عضویت در خبرنامه سایت

  http://soft98.ir/multi-media/convert/15240-mkvtoolnix.html

  کلمات کلیدی : نسخه آموزش توضیحــات ( ('','','') () (, ) ) )توضیحات , ?تغییرات ?سایـت ?لینک آماده آموزش آن اجرای اختیار ادغام ادقام از اساس است استفاده اضافه افت افزار افزار پسورد امتیاز امکان انجام انجمن اولویت اکنون این اینجا با باشید باشید، بالا بخواهید بدون بر برابر برای به بوده بیتی بیشتـــر تا تایپ ترکیب تصویری تعداد تعیین تغییر تنها توانید توجه توسط ثانیه جابه جایی جدید حال حتی حجم حذف خبرنامه داده دارد داشته دانلود در دهید دوبله را راحتی رایگان روی زبان زمان زیر زیرنویس زیرنویس، سافت سایت سرعت سـازنــده سوالات شده شما شمار شود شوند صدا صوت صوتی صورتی طریق طریقه عضویت عملیات عوض فایل فرمت فشردن فشرده فیلم قادرید قالب قرار قسمت لینک محبوب محیط مدت مستقیم مشاهده مشکلات مطرح مورد مگابایت می میتوانید میروند میکنید نامحدودی نحوه نرم نسخه نصب نظر نویس نگهداری نیاز ها های هر هماهنگ همچنین هنگام و وارد ویدئو، ویدئویی ویدیو ویدیو، ویدیوی ویدیویی ویژگی ٬ پخش پس پست پسورد پلیر چنانچه چند کار کاربران کاری کردن کسب کلید کلیدهای کلیک کمکی کنید کنید، که کوتاهی کیفیت ی یا یک یکدیگر یکی

   

  

  دانلود برنامه Telegram

  کلش اف کلنز و کلش رویال

  سفت کردن باسن

  اس ام اس عاشقانه انتظار

  سلفی بازیگران

 • دانلود نرم افزار
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :