Maxthon 5.0.2.1000 + Portable مرورگر پر قدرت و زیبا

مجموعه: نرم افزار
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • Maxthon 5.0.2.1000 + Portable مرورگر پر قدرت و زیبا
 •  

  Maxthon 5.0.2.1000 + Portable مرورگر پر قدرت و زیباMaxthon مرورگر ماکستون، دارای قابلیت پشتیبانی از هر دو ترایدنت و موتور WebKit را می‌باشد. همچنین نسخه‌هایی از ان برای موبایل و سیستم عامل آندروید طراحی شده‌است. وب افزارماکستون یکی از برندگان جایزهٔ 100 پاداش سینت در سالهای 2008 و 2009 بود و در سال 2011 ماکستون رتبهٔ 97 را در لیست بهترین محصولات سال که توسط PCWorld اعلام می‌شود را به دست اورد. به گفته مدیر عامل شرکت بین‌المللی ماکستون مینگ جی «جف» چن، ماکستون در اصل توسط چانگیو (Changyou)، یک برنامه نویس چینی که می‌خواست برنامه‌ای برای سفارشی کردن مرورگراینترنت اکسپلورر بسازد طراحی شده‌است. چانگیو در بولتن بورد سیستم کاری خود را قبل از خروج از این پروژه در سال 2000 تغییر داد. چانگیو روش جدیدی برای توسعهٔ این برنامه را در پیش گرفت و در سال 2002 نسخه جدید، MyIE2 منتشر شد. MyIE2 به سرعت رشد کرد، با وجود کاربران جدیدی در سراسر جهان به کمک پلاگین‌ها و پوست و با کمک اشکال زدایی‌های پی در پی ماکستون در سال 2003 تا حدود بسیاری دگرگون شد. در سال 1999 ، چن مرکز جهانی محدود شدهٔ مایسافت را در هنگ کنگ پایه‌گذاری کرد اما بعدها محل مرکز هنگ گنگ را به پکن تغییر داد. یکی از نخستین سرمایه گذاران این مرکز شرکت اسکایپ بود. ماکستون یکی از دوازده مرورگر برتر توسط مایکروسافت در سال 2010 در سایت BrowserChoice.eu بود وب سایتی که به کاربران ویندوز مایکروسافت ساکن در منطقه اقتصادی اروپا پیشنهاد می‌دهد که با توجه به نیاز هایشان چه مرورگر وبی برای استفاده‌های انها از اینترنت بهتر است.

  قابلیت های نرم افزار Maxthon:

  • قابلیت Tabbed Browsing
  • کنترل توسط حرکت ماوس
  • (با فشردن کلید ماوس و حرکت ماوس به جهات مختلف میتوانید فرمان های مختلفی اعمال کنید)
  • قابلیت ویژه Drag & Drop
  • حذف تبلیغات اینترنتی
  • RSS خوان
  • پشتیبانی از برنامه های جانبی Internet Explorer
  • پشتیبانی از پوسته های مختلف
  • و …

  قابلیتهای نرم افزار Maxthon

  • Tabbed Browsing Interface مرور همزمان چند صفحه وب در یک پنجره:

  ماکستون از یک رابط جدولی قوی برای مرور اینترنت استفاده می کند توسط این رابط شما می توانید بدون شلوغ کردن نوار وظیفهَ ویندوز چند سایت را با هم ودر یک پنجره باز کنید .دراین حالت مرورکردن آنها آسانتر می شود چرا که اطلاعات مربوط به مقدار فضای بارگذاری شده از سایت در بالای جدول دیده میشود.

  • Mouse Gestures حرکات بیانگرموس:

  به مرورگر خود توسط موس فرمان بدهید! با فعال کردن ویژگی حرکات بیانگر موس می توانید توسط گرفتن یک کلید موس و حرکت دادن آن به یک سو به مرورگر دستور بدهید.حرکات بیانگر موس انقلابی دیگر در صنعت مرور اینترنت است.بعضی از مردم می گویند که این کار شبیه به انجام کونگ فو با موس است.

  • Super Drag&Drop گرفتن وانداختن ویژه:

  ماکستون انقلابی جدید در افزایش سرعت مرور صفحات وب به وجود آورده,به این ترتیب که شما کافی است یک پیوند را بکشید وبیندازید تا در جدولی جدید باز شود, شما می توانید پیوند را به هر جای صفحه که بخواهید بیندازِید همین طور اگر متنی را انتخاب کرده و به هر جای صفحه بیندازید توسط موتور جستجو گر پیش فرض شما در اینترنت به دنبال آن می گردد.

  • Privacy Protectionمحافظت ازاطلاعات شخصی شما:

  شما می توانید با چند کلیک گذشته ها؛کوکیها وصفحاتی که توسط برنامه ضبط شده اند ؛رمزها و.. را پاک کنید همین طور می توانید اینهارا به گونه ای تنظیم کنید که با آغاز شدن یا بسته شدن ماکستون پاک شده تا اثری از اعمال شما بجای نماند.
  نوار علاقه مندی ها:
  ماکستون یک نوار علاقه مندیها را به محیط برنامهَ شمااضافه می کند که توسط آن می توانید به پوشه پیوندها که در پوشه علاقه مندیهای شما قراردارد یا هر پوشه ای که بخواهید دسترسی داشته باشید.

  • AD Hunter شکارچی تبلیغات آزار دهنده اینترنتی:

  صفحات ناگهانی صفحات شناور تصاویر تبلیغاتی فلاشهای تبلیغاتی….همه وهمه چیزهای آزاردهنده ای هستند اما با شکارچی تبلیغات از همهَ آنها راحت شوید.این برنامه تمامی تبلیغات (حتی درون سایت)رامی تواند مسدود کند وشما را از شرشان راحت کند.

  • Support Google Bar  پشتیبانی کامل از نوار ابزار گوگل:

  آیا نوار ابزار گوگل را می توانید بروی مرورگر دیگری جز کاوشگر اینترنت اکسپلورر نصب کنید؟ جواب خیر است, اما برای ماکستون جواب آری است چرا که ماکستون از نوار ابزار گوگل به طور کامل پشتیبانی می کند. نوار برنامه های خارجی با ماکستون شما می توانید با چند کلیک ساده برنامه ای از سیستم خودتان را اجرا کنید وحتی می توانید آنها را طوری تنظیم کنید که با ماکستون شروع و اجرا شده و همچنین با ماکستون بسته شوند.

  • Skinsتعویض پوسته های مروگر:

  ماکستون از پوسته های انعطاف پذیری استفاده می کند تا زیباتر به نظر برسد همراه با پوسته ها آیکونها نیز عوض می شود طراحان این مرورگر بیش از 300پوسته در این وب سایت  قرار داده اند و به کاربران امکان انتخاب و تغییر پوسته مورد نظرشان را به سلیقه خود میدهد.

  • پررنگ کنندهَ کلید واژه های پیدا شده توسط نوار جستجوگر:

  با استفاده از این قابلیت پس از اتمام عملیات جستجو کلیه واژه های مربوط به واژه جستجو شده در وب سایت ها بصورت رنگی در آمده و به کاربر در رسیدن به جواب خود کمک بسیاری میکند.

  • و…

  دانلود با لینک مستقیم با حجم 48 مگابایت

  لینک کمکی ( Mirror Link )

  پوسته های مرورگر

  دانلود در سایت سازنده

  نسخه بدون نیاز به نصب ( Portable )

  دانلود با لینک مستقیم

  توضیحــات بیشتـــر

  تغییرات این نسخه

  مطرح کردن سوالات و مشکلات در مورد این پست در انجمن

  بحث و گفتگو برای انتخاب بهترین مرورگر اینترنتی

  سایـت سـازنــده

  Maxthon 5.0.2.1000 + Portable مرورگر پر قدرت و زیبا  ( 4.2/5 )

  تصویری از محیط نرم افزار

  پسورد فایل فشرده : soft98.ir ( پسورد را تایپ کنید )

     عضویت در خبرنامه سایت

  http://soft98.ir/internet/web-browser/152-maxthon.html

  کلمات کلیدی : نسخه توضیحــات ( ('','','') () ()، (حتی ) ) پوسته ?تغییرات ?سایـت ?لینک «جف» ، ؛رمزها آری آزار آزاردهنده آسانتر آغاز آمده آن آندروید آنها آورده,به آیکونها ابزار اتمام اثری اجرا اروپا از ازاطلاعات است است, استبعضی استفاده استفاده‌های استقابلیت اسکایپ اشکال اصل اطلاعات اعلام اعمال افزار افزار پسورد افزارماکستون افزایش اقتصادی اما امتیاز امکان ان انتخاب انجام انجمن اند انعطاف انقلابی انها اورد اکسپلورر اگر ای این اینترنت اینترنتی اینترنتی اینترنتیصفحات اینهارا با بارگذاری باز باشید بالای بجای بحث بخواهید بدهید بدهیدحرکات بدون برای برتر برسد برنامه برنامهَ برنامه‌ای برندگان بروی بسازد بسته بسیاری بصورت بعدها به بهتر بهترین بود بورد بولتن بکشید بیانگر بیانگرموسبه بیش بیشتـــر بیندازِید بیندازید بین‌المللی تا تایپ تبلیغات تبلیغاتی تبلیغاتیهمه ترایدنت ترتیب تصاویر تصویری تغییر تمامی تنظیم تواند توانید توجه توسط توسعهٔ جانبی جای جایزهٔ جدول جدولی جدید جدید، جدیدی جز جستجو جستجوگربا جهات جهان جهانی جواب جی حالت حجم حدود حذف حرکات حرکت خارجی خبرنامه خروج خوانپشتیبانی خود خودتان خیر داد دادن داده دارای داشته دانلود در دراین درون دست دسترسی دستور دنبال دهنده دو دوازده دگرگون دیده دیگر دیگری را رابط راحت رتبهٔ رسیدن رشد رنگی روش زدایی‌های زیباتر ساده سازنده سال سالهای ساکن سایت سایت)رامی سایتی سراسر سرعت سرمایه سـازنــده سفارشی سلیقه سو سوالات سیستم سینت شبیه شخصی شد شدن شده شدهٔ شده‌است شرشان شروع شرکت شلوغ شما شمااضافه شماشما شناور شود شود, شوندتعویض شویداین شکارچی صفحات صفحه صنعت ضبط طراحان طراحی طور طوری عامل عضویت علاقه عملیات عوض فایل فرض فرمان فشردن فشرده فضای فعال فلاشهای فو قابلیت قبل قرار قراردارد قوی لیست لینک ماوس ماوس(با ماکستون ماکستون، مایسافت مایکروسافت متنی محافظت محدود محصولات محل محیط مختلف مختلفو مختلفی مدیر مربوط مردم مرور مرورکردن مرورگر مرورگر مرورگراینترنت مروگرماکستون مرکز مستقیم مسدود مشکلات مطرح مقدار منتشر مندی مندیها مندیهای منطقه موبایل موتور مورد موس مگابایت می میتوانید میدهدپررنگ میشود مینگ میکندو می‌باشد می‌خواست می‌دهد می‌شود ناگهانی نخستین نرم نسخه نسخه‌هایی نصب نظر نظرشان نماند نوار نویس نیاز نیز ها ها؛کوکیها های هایشان هر هستند هم همراه همزمان همهَ همچنین همین هنگ و وانداختن واژه وب وبی وبیندازید وجود وحتی ودر وشما وصفحاتی وظیفهَ وهمه ویندوز ویژه ویژهماکستون ویژگی پاداش پاک پایه‌گذاری پذیری پروژه پس پست پسورد پشتیبانی پلاگین‌ها پنجره پنجرهماکستون پوست پوسته پوشه پکن پی پیدا پیش پیشنهاد پیوند پیوندها چانگیو چرا چن چن، چند چه چیزهای چینی کار کاربر کاربران کاری کافی کامل کاوشگر کرد کرد، کردن کرده کسب کلید کلیه کلیک کمک کمکی کنترل کند کنندهَ کنگ کنید کنید)قابلیت کنید؟ که کونگ گذاران گذشته گر گردد گرفت گرفتن گفته گفتگو گنگ گونه گوگل گوگلآیا گویند یا یک یکی …قابلیتهای

   

  

  آموزش آشپزی

  آشنایی با عروس هلندی

  دانلود فیلم Trolls 2016

  بازار خودرو

  آموزش بالا بردن سرعت دانلود شبانه

 • دانلود نرم افزار
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :